Mūsų darbai

Nuoširdžiai dėkojame Uab Volonta nuolatinėms rėmėjams už paramą,kad skyrė dažų naujiems mūsų patalpoms įsikurti Šiauliuose

Nuoširdžiai dėkojame Uab Volonta nuolatinėms rėmėjams už paramą,kad skyrė dažų naujiems mūsų patalpoms įsikurti Šiauliuose

Šiandien Panevėžyje vyko Uodas Šeimos turgelis, jo metu rinkome labdarą. Nuoširdžiai dėkojame aukojusioms mamytėms ir organizatoriams. Labdara jau iškeliavo į Panevėžio krašto žmonių su negalią sąjungą ir Panevėžio socialinių paslaugų centrą.

Šiandien Kaune Uodas.lt vyko, jo metu buvo surinkta labdara, ši labdara keliaus sunkiai gyvenančioms šeimoms ir Vilniaus Vilties centrui.

Pirmoji Mamu muge labdara iškeliavo į Šnipiškių seniūniją, ji bus dalinama sunkiai gyvenančioms šeimoms.

Nuoširdžiai dėkojame Akvilė, kuri prisidėjo prie Kovo 11 – osios dienos renginio, kuri vyks Valakampių socialinių paslaugų namuose dovanoja savo produkciją.

Norime padėkoti Kotryna “ ir jos parduotuvei Druskininkų mieste Žaislų planeta už dovanas, Lietuvos Respublikos atkūrimo dienos – Lietuvos šimtmečiui paminėti renginiui, kuris vyks Saulutėje, Druskininkų vaikų reabilitacijos sanatorijoje. UAB „Kotryna“ yra šios patriotiškos akcijos Generalinis rėmėjas.

 

Norime pasidžiaugti naujais mūsų rėmėjais SMK Socialinių mokslų kolegijaŠviesos maratonas https://www.smk.lt/ kuri mūsų fondui padovanojo kompiuterius. Jie palengvins mūsų savanorių darbą, kurie dirba savanoriškais pagrindais, tam kad vaikų svajonės pildytųsi bei sunkiai gyvenančioms šeimoms rastų rėmėjų. Tikimės bendradarbiavimo ir dėl projektų ir daromų kilnų darbų.Taip pat kviečiame jungtis ir kitas įstaigas nebūti abejingais dėl neįgalių vaikų gerovės.

 

Artėjant nuostabiausiai pavasario šventei Šv. Velykom mamytės dosniai dovanojo labdarą net apie 50000 vnt. sunkiai gyvenantiems, visa ši kilni akcija vyko „Mamų mugėje“ Gariūnų verslo parke. Mamyčių prekyba tapo simboliška ir kuo toliau tuo patrauklesnė vis didesnei pirkėjų grupei. Prekės itin aukštos kokybės, tvarkingos ir madingos pagal sezoną. VšĮ „Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems“ yra socialiniai „Mamų mugės“ partneriai. Ši labdaros ir paramos organizacija Mugės metu rinko labdarą, tiems kam sunki finansinė padėtis. Džiaugiamės, kad gavome itin daug daiktų. Šiuo metu labai didelė dalis labdaros operatyviai pasiekė gausų neįgaliųjų, socialiai remtinų, daugiavaikių šeimų ratą. Paramą jau gavo Šnipiškių seniūnija, Kalvelių miestelio mokykla, „TC Laisva valia“ iš Kauno, Skynimų kaimas Šalčininkų rajone, „Vilties“ centras Vilniuje bei neįgalios skurdžiai gyvenančios mamytės iš Vilniaus. Kitą savaitę likusią labdarą dalinsime po visą Lietuvą. Norime Jums, Mielosios mamytės, nuoširdžiai padėkoti už labdarą, už nuoširdumą ir taurų gerumą. Neįgalieji, itin kukliai gyvenančios šeimos jau laukė Jūsų labdaros ir gavę tai labai vertina ir džiaugiasi. Mes laimingi, kad Jūsų dėka galime suteikti likimo nuskriaustiesiems šviesos, džiugesio ir vilties. Svarbiausia yra tai, jog nuskriaustieji žino, kad pasaulyje yra ne vieni. Jus ištiesiate Jiems gerumo ranką, kupiną nuoširdumo, niekad jų neužmirštate. Jus, Mielosios mamytės, pasididžiavimo, pilnatvės ir oraus kilnumo pavyzdys. Ačiū „Mamų mugės“ organizatoriams, kurių dėka ši kilni akcija tapo tradicija. Būdami visi kartu padarome didelius stebuklus, vyksta komunikacija tarp žmonių, vyksta bendravimas, su grįžtamu ryšiu. Visi galvojame vieni apie kitus – tas kas aukoja galvoja apie tą, kuris gauna paramą, o tas kuris gavo labdarą galvoja apie tą, kuris padovanojo. Juk tai bendrystė ir išskirtinai unikali tradicija. Ji suvienija kas kart vis didesnę grupę žmonių, kurie jaučiasi laimingi, vien todėl, kad papildė savo sunkią buitį, o kiti todėl, kad padarė gerą darbą. Šis nepakartojamas reiškinys atskleidžia mūsų bendrystę, primindamas, kad mes esame visi vieningi. Tęskime ir toliau tai, kas daro pasaulį laimingesni!

Šiandien pilna mašina labdara iškeliavo į Vilniaus antakalnio seniuniją, dėkojame Mūsų Mugės dalyvėms ir geros valios žmonėms.

Labdara Jau šiandien iškeliavo į Kauną VšĮ „TC Laisva valia“ Dėkojame MAMŲ MUGĖS FORUMAS  

Dalia 36 metų mamytė, kuri gyvena Vilniaus raj. prašo geros valios žmonių pagalbos. Mamytė Dalia augina 3 dukteris, 16, 8, 2 metukų.Vaikai turi negalę. Tėvas vaikais nesirūpina, tenka visa našta mamytei. Mamytės pajamos 400 eurų į rankas. Mamytė lanko Labdaros valgyklą, kad mergaitės būtų pavalgiusios. Šeimai labai reikia skalbimo mašinos, reikia busto remonto, nes namas itin senas. Šeima stovi eilėje socialiniam būstui gauti, bet eilės didelės, kol kas vilčų nėra.Tai pat reikia keisti stogą, nes kaip lyja lietus, viskas laša į kambarį, keisti langus ir duris, naujo šulinio, nes senas jau sugriuvęs, ir kartais negali pasisemti vandens, padaryti remontą, kad mergaitės gyventu šiltai. Labai kviečiame nelikti abejingais ir kas kiek galite pagelbėti šeimai. Šeima iš ties labai laukia mūsų visų susitelkimo ir paramos, artėjant Šv. Velykom atsigręžkime į tuos, kas prašo paramos. Kviečiame padėti mergytėms. Dėkojame už gerumą.
Rekvizitus rasite apačioje, kaip padėti šeimai.

VšĮ ,,Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems“
AB Swedbank b/k 73000
LT267300010142143000
Mokėjimo paskirtyje nurodykite: Dalios šeimai namo renovacijai
Paypal: info@gerumoranka.eu

Mamų mugės metu VšĮ ,,Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems“ renka labdarą sunkiai gyvenančioms šeimoms. Kas galite paremti, kviečiame atnešti daiktus prie stendo. Mamu muge Šios Jūsų dovanos keliaus po visą Lietuvą, tam kam finansiškai sunku ypač neįgaliesiems.

Mylime Lietuvą, ta proga šiandien sveikinome Druskininkų sanatorijos Saulutė vaikus ir jų tėvelius

Jau ketvirtus metus per visą Lietuvą dirbanti labdaros-paramos organizacija VšĮ „Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems“ prasmingai šventė Kovo 11 – ąją Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Ši diena svarbi savo identitetu ir vertybėmis, ją minėdami aplankėme Druskininkų sanatoriją „Saulutę“, kurioje surengėme šventę. Fondo direktorius Algimantas Patackas įteikė žaislų, drabužių, vaišių ir, žinoma, tortą, jo kolegė Alona Junevič surengė pasirodymą kartu su sanatorijos kolektyvu. Visi smagiai šnekučiavosi ir džiaugėsi galėdami drauge švęsti tokią svarbią Lietuvai dieną. Džiugu buvo pastebėti, jog visi susirinkusieji drauge giedojo Lietuvos Himną ir tai šildė jų širdis. Svarbiausią šio susitikimo akimirką savo delnų atspaudais ant drobės geltonais, žaliais ir raudonais dažais buvo atspausta Lietuvos Respublikos vėliava. Šios akcijos tikslas – užregistruoti Lietuvos rekordą, kurį pasieksime iš neįgalių bei sveikų vaikų ir suaugusiųjų delniukų atspaudų sukurta Lietuvos vėliava. Gerus darbus daryti gera, ypač minint mūsų Tėvynės Lietuvos svarbią datą. Lietuva graži šalis ir džiaugiamės gyvenantys joje. Todėl mes čia kuriame puikesnę ateitį, skleidžiame bendruomeniškumą, atjautą ir patriotizmą. Tokios akimirkos įsimins kiekvieno dalyvavusio širdyje, net tai yra tyra ir šviesu. Graži mūsų Tėvynė susideda iš šių neįgalių bei sveikstančių vaikų vilčių, tikėjimo ir meilės. Visa tai mes surinkome šiandien į didelę gražią puokšte, petys petin dainuodami Lietuvai istoriškai svarbias dainas. Patriotiška palaima spindėjo visų mūsų akyse ir širdys degė noru kurti dar gražesnę Lietuvą!

Dėkojame rėmėjams: Kotryna , Žaislų planeta. Grand SPA Lietuva UAB ,,Malonės turtas, UAB ,,Akvalita

Ar lietuvis ištiesia pagalbos ranką lietuviui ?
Šiandien apsilankymas Kėdainių rajone, Krakių seniūnijoje, Azytėnų kaime, sukėlė daug ir visokių emocijų. Prieš dieną, Vilmos šeimoje, įvyko nelaimė. Kilo gaisras, kai nieko nebuvo namuose. Galvoju, gerai kad nieko nebuvo, nes neatmetama galimybė, kad tragedijos dydis galėtų būti dar didesnis.
Ramūs, tvarkingi, darbštūs Vilma ir jos vyras, dėl savo trijų sūnų, stengėsi kaip begalėdami. Pagelbėdavo ir jau atskirai nuo šeimos gyvenančiai dukrai. Tačiau, ugnis nesirenka. Sudegė visiškai viskas, kas galėjo sudegti. Visa šeima liko kaip stovintys. Šiuo metu glaudžiasi pas Vilmos mamą. Vietos ten labai nedaug, kai pamatai gyvenančių žmonių kiekį. Tačiau, artumas, šiluma, jaukumas, leidžia lengviau pakelti tragedijos padarinius, kurie bet kokiu atveju, atsiliepia ir žmonių psichologinei sveikatai. Šiandienai, žmonės parūpina šeimai, rūbų ir avalynės, patalynės. Vakar apžiūrėjo naują būstą, tačiau jis kainuos 12 000 eurų, o jame plikos sienos, grindys, nėra šildymo sistemos. Labai džiugu, kad Krakių seniūnas, vienas iš pirmųjų, suskubo suteikti pagalbą. Tačiau, išsipirkti naują būstą, dar trūksta pusės lėšų. Kėdainių įmonė, padovanos naują pečių namui, tačiau reikalingas specialistas galintis pečių pajungti, ir sutvarkyti šildymo sistemą. Vandentiekiui sutvarkyti, taip pat, reikės meistro rankų. Kai šeima pradės tvarkytis namą, bus aiškiau ir konkrečiau matyti, kas reikalinga. Šiuo metu, norintys prisidėti, galite susisiekti su mūsų VšĮ ,,Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems“. Buvo sudaryta rėmimo, Vilmos šeimai, sutartis. Norintys padovanoti buities reikmenis, baldus, ir viską, ko gali šeimai prireikti, kreipkitės į mus:
Algimantas +37067682570
Neringa +37067172473
Daiktai, laikinai, dėl vietos stygiaus bus sandėliuojami mūsų patalpose arba tame pačiame kaime, esančiose patalpose.
Norintys paremti finansiškai:
VšĮ ,,Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems“
AB Swedbank b/k 73000
LT267300010142143000
Mokėjimo paskirtyje nurodykite: Vilmos šeimai atsitikus nelaimei
Paypal: info@gerumoranka.eu

 

Nuoširdžiai dėkojame rėmėjams Deichmann, už puikius batus ir už bendradarbiavimą. Šie batai bus dovanojami sunkiai gyvenančioms šeimoms.

Neįgalieji įamžino savo delniukų atspaudus siekiant Lietuvos vėliavos rekorde!

Tarptautinės moters solidarumo dieną ir artėjant Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai – Kovo 11- ąjai – Valakampių socialinių paslaugų namai VšĮ „Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems“ surengėme šventę neįgaliesiems. Centro gyventojai vaišinosi gardžiomis bandelėmis. Renginio metu kartu su direktore Viktorija Grežėniene kalbėjome apie mūsų Lietuvos piliečių tvirtybę, patriotizmą ir solidarumą. Fondo direktorius Algimantas Patackas neįgalioms moterims įteikė gėlių, knygų bei kanceliarinių prekių, jo kolegė Luana Palukaitienė bendravo su neįgaliosiomis mamytėmis. Visi smagiai šnekučiavosi ir džiaugėsi galėdami drauge švęsti tokią svarbią Lietuvai dieną bei atkreipti dėmesį į moters solidarumo aktualijas. Džiugu buvo pastebėti, jog neįgalūs vyrai sveikino moteris ir šildė jų širdis savo pačių padarytomis gėlėmis. Svarbiausia šio susitikimo akimirka buvo ta, kad savo delnų atspaudais Lietuvos vėliavos spalvomis: geltoną, žalią ir raudoną kūrėme Lietuvos Respublikos vėliavą. Šios akcijos tikslas – užregistruoti Lietuvos rekordą, kurį pasieksime iš neįgalių bei sveikų vaikų ir suaugusiųjų delniukų atspaudų sukurta Lietuvos vėliava. Fondas nori atkreipti dėmesį, jog Lietuvoje gyvenantys žmonės myli savo šalį, jog neįgalieji, turintys sveikatos problemų, ir sveiki yra vieningi. Mes visi kartu sujungę savo rankas tampame iš ties reikšmingi, išskirtiniai ir didingi. Įsiamžinome tam, kad ateities kartos siektų mūsų pavyzdžiu ir altruistiškai bei kilniais darbais puoselėtų Lietuvą. Meilė tėvynei alsuoja kiekvieno mūsų širdyse ir tokiomis akimirkomis jį dega akyse patriotiškumu. Tauta tai mūsų darbai, mūsų bendravimas, lai jis būna toks ryškus kaip šiandien. Dėkojame rėmėjams: Uab ,,Akvalita“ Prezo kepyklėlė ir www.knygosnamai.lt