Aš su Tavimi… ,,Mažyli“ Prisidėkime kas galite

Aš su Tavimi… ,,Mažyli“ Prisidėkime kas galite

Aš su Tavimi… ,,Mažyli“
Laimė- tai mūsų gyvenimo kelrodis. Kartais ją galime sumaišyti su gerais trumpalaikiais pojūčiais, tačiau tikra laimė yra nuolatinė. Ji suteikia ramybę ir pasitikėjimą, taip pat įšvaduoja iš žalingų ydų, pykčių.
Atlikdami kasdieninius darbus, bendraudami, eidami, važiuodami, mes visada turime pasirinkimą apie ką mums galvoti ir kaip elgtis. Mąstyti galime tiek apie gerus dalykus, tiek ir apie blogus. Apie kuriuos iš jų galvosime tie ir nulems mūsų nuotaiką, elgesį, rezultatus, kurie keis gyvenimą. Verta susirūpinti.
Daug lengviau gyventi tuomet, kai nuolat gyvenate su nuostata, kad kiekvienoje situacijoje turite patirti laimę. Tai yra tikras gyvenimas. Tik laimingas žmogus gali padaryti ir kitą tokiu pačiu. Todėl laimingas žmogus reikalingas visiems, nes jis spinduliuoja laimę. Jis ją dalinasi su kitais, atgal gaudamas dar daugiau!
Kviečiame visus prisijungti prie akcijos, kuri vyks nuo rugpjūčio 9 dienos iki rugsėjo 30 dienos. Akcijos metu renkame lėšas įsigyti mokyklinių priemonių vaikams, kurių tėveliams ypatingai sunku vaikučius aprūpinti reikmėmis mokyklai. Amžiaus grupės neįvardiname, nes yra įvairių atveju. Lėšas perveskite ( pagal galimybes kiek kas galite)
 
VšĮ „Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems“
 
LT267300010142143000 AB bankas Swedbank, b/k 73000
 
(mokėjimo paskirtyje reikia nurodyti: kanceliarinėms priemonėms).
 
PayPal: info@gerumoranka.eu
Norintys paremti konkrečiai priemonėmis, prašome kreiptis info@gerumoranka.eu