Netiketos gaisro pasekmes, kurios praryja vaikino daiktus ir prisiminimus

Netiketos gaisro pasekmes, kurios praryja vaikino daiktus ir prisiminimus

Netiketos gaisro pasekmes, kurios praryja vaikino daiktus ir prisiminimus

Po mokinių atostogų Aivaras grįžo į mokyklą su Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Kretingos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pažyma.Joje rašoma, kad 2019m. vasario 18d. 20val. buvo gautas pranešimas, kad kilo gaisras kelioniniame namelyje, stovėjusiame sodyboje, esančioje Mažučių k., Darbėnų sen., Kretingos r. sav.Gaisro metu sudegė namelis ir jame buvę baldai, buitinė technika, muzikinis centras, rūbai, avalynė, dokumentai.
Aivaro globėja močiutė.Pagal galimybes prisideda tėtis.Apie mamą arba gerai, arba nieko.Tai nerašysim nieko.Aivarui balandžio mėnesį sueis 17 metų, tad nežiūrint, kad turi invalidumą(vidutinį) turėjo norą mokytis gyventi savarankiškiau, kurti savo buitį.Aivaras labai darbštus, stropus, paslaugus ir atviraširdis.Svajoja turėt savo namus, nes jau dabar moka beveik visus staliaus darbus.Gaisras sunaikino tai, ką jau buvo susitvarkęs.Sudegė lova, spinta, spintelė, stalas, viena kėdė,kilimas.Labiausiai gaila muzikinio centro, nes laisvalaikiu domisi muzika, svajoja būt didžėjumi.Gaisras išlydė televizorių,kompiuterį, arbatinuką, šaldytuvą(mažą),dujinę.Paliko be dokumentų, rūbų, avalynės.Labiausiai gailisi močiutės numegztų vilnonių pirštinių, neseniai nupirktų kedų, striukės,kareiviškų kelnių, treningų.Tik šioje bėdoje dar kas guodžia, kad neapdegė Aivaras ir prieš išbėgdamas sugebėjo išjungti namelyje elektrą.Manau visi susitelksim ir padėsim atsigaut.Jau pavyko sumažint jaudulį dėka pasikalbėjimų ir parodyto dėmesio, kad jis ne vienas, kad sulauks pagalbos iš pedagogų.
Batų dydis 44,rūbų -M.Reikėtų kelnių, kedų, megztinio, maikučių, striukės, batų, treningų, marškinių,pirštinių, apatinių rūbų,kiek vėliau arbatinuko, telefono, kompiuterio.Čia Aivaro išsakyti norai.
Aivaras mokosi Šiauliuose, o savaitgaliais grįždavo namo kur gyvendavo namelyje kur sudega.Dabar renkame lėšas kur bus perkamas namelis,kur galėtu savaitgalį grįžti namo ir turėtu kur gyventi.
Pokalbio(telefonu)metu, su savo buvusia auklėtoja, sužinojau apie Aivarą ištikusią bėdą.Patirtą stresą, nes kilo gaisras, kuris akimirksniu prarijo jaunuolio ruošimąsi kurti savarankišką buitį, netrukdyti močiutei.Jei į namus įsibrauna vagys, tai dar sienos lieka.Pats baisiausias vagis gaisras.
Už suaukotas lėšas bus perkami drabužiai baldai ir namelis,kur galės gyventi.
Padėkime simboliškai pagal galimybes.
Auka gali būti nuo 1 euro.Dėkojame už gerumą.

Rekvizitai:

VŠĮ „Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems“
Įmonės kodas: 303573887

A/s LT267300010142143000 (Swedbank)

A/s LT57 7044 0600 0805 8996 (SEB)

PayPal: info@gerumoranka.eu

Arba galite prisijungia čia bus lengviau:

https://gerumoranka.eu/paaukoti/

Pavedimo paskirtyje nurodykite: Sudegus nameliui Kretingos raj.Aivarui