SOS prašymas, patyrė 3 gaisrus ir sunki liga

SOS prašymas, patyrė 3 gaisrus ir sunki liga

SOS PAGALBOS PRAŠYMAS:  PADĖKIME KAS GALIME,O NESMERKIME ŠEIMOS!

 

Nelaimė gali atsitikti bet kam. Kai  nuvyko savanoriai Rytis ir Liveta, pamatė, kad šiais laikais žmonės gyvena sunkiai.

Neįgaliai Ingridai teko patirti net 3 gaisrus ir sunkią ligą,kuri reikalauja daug vaistų, o neįgalumo pašalpa maža.

Dabar apie Ingridą:

Apsilankius pas ponią Ingridą,priėjome išvadų, jog jai būtina skubi materialinė parama bei pagalba.

Ingrida 48 metų, gyvena Papilėje, Akmenės raj.

Moteris – neįgali. Kenčia nuo didelio antsvorio. Jos svoris 170 kg. Serga įvairiomis ligomis:

miego apnėja, hipertoninės ligos  III  stadija, širdies nepakankamumas, gliaukoma, skydliaukė.

Ingridos invalidumo pašalpa tik 117 eu per mėnesį.

Ingrida dažnai neturi už ką nusipirkti pavalgyti, nes pusę sumos išleidžia vaistams. Net visų vaistų neišgali nusipirkti, kurių net 12 skirtingu rušių. Dalis vaistų yra konpensuojami.

Gaisras Nepriklausomybės gatvėje vyko  net 3 kartus.

Pirmą kartą degė ūkinis pastatas (gaisrininkai konstatavo tyčinį padegimą).

Antrą kartą degė moters gyvenamasis namas (liepsna persimetė nuo kaimynų, kur taipogi buvo konstatuotas tyčinis padegimas).

2018 12 24 d. namas degė trečią kartą, kai nuo kaimynų netvarkingo dūmtraukio kilo gaisras ir ugnis taipogi persimetė į Ingridos namo dalį.

Kaimynų pagalba ir suteiktomis kai kuriomis medžiagomis namas šiek tiek buvo apkaltas specialiomis  plokštelėmis iš lauko pusės, bet visam namui reikalingas kapitalinis išorės ir vidaus remontas. Namo būklę pamatysite užfiksuotose nuotraukose apsilankymo metu.

Viduje tvyroja -5  laipsnių šaltis, pasakojo įvykio vietoje buvę astovai, Rytis ir Liveta.

Reikalingi baldai,  buitinė technika, namų apyvokos daiktai, krosnis, vonia, praustuvė ir kitos reikalingos moteriai priemonės. Reikalinga kojos sąnario operacija bei miego apnėjos aparatas. Reikalingos lėšos vaistams, rūbai bei maistas. Tai patvirtino Papilės seniūnas Antanas Vaičius  bei socialinio darbo organizatorė Jolanta Irnienė.

Vizito, pas Ingridą, metu astovas Rytis ir Liveta patvirtino, jog pagalba Ingridai yra labai reikalinga, todėl prašome, kas galite,  simboliškai pagelbėkite Ingridai.

Nelaimė gali atsitikti bet kam.

 

Laiškas:

Jolanta Irnienė

Socialinio darbo organizatorė

Papilės seniūnyja

 

Nuoširdžiai dėkojame, kad Jūsų fondas su šiluma ir rūpesčiu, noru padėti reagavote į sudėtingą situaciją Ingridos šeimoje. Tačiau labai gaila, kad pasirodo turime labai mažai atjautos vieni kitiems bendruomenėje. Ko gero stokojame atjautos ir patys sau, jei savo nepasitenkinimą, savanaudiškumą, nelaimingumo pojūtį ir kitas „neskanias“ emocijas išliejome įtūžio forma. Nesugebėjome be kritikos, teisimo, tiesiog geranoriškai padėti šeimai, padėti žmonėms , kurie klydo ir klysta, tarsi pasmerkdami, gėdindami, atstumdami tampame teisuoliais. Pasirodo tiek maža mumyse tikrosios atjautos, nes dėl tikrosios atjautos nuostatos kitų žmonių atžvilgiu nesikeičia, net jei žmonės mūsų požiūriu elgiasi negerai. Atjautą šiuo atveju suvokėme kaip grėsmę. Be abejo šeima gaus vienokią ar kitokią draudimo kompanijos išmoką.

Tiesa ir tai, kad po ankstesnio gaisro artimieji padėjo uždengti stogą. Bet ar ne taip turėtų elgtis patys artimiausi žmonės…

Tiesa ir tai, kad moterį kamuoja ligos ir labai pakeitė jos kūno proporcijas. Bet ar dėl to turime teisti žmogų ir nusisukti nuo jo, šaipytis.

.Jei savo veikimu negalime pasirūpinti kitu žmogumi, manau bent jau turėtume susilaikyti nuo kenkimo.

Ko gero pats laikas bendruomenėje rasti motyvaciją rūpintis savimi ir kitais. Ir ne smerkti, ne gailėtis – o iš širdies atjausti ir padėti.

 

Pagarbiai

Jolanta Irnienė

Socialinio darbo organizatorė

Prisidėti simboliškai galite čia:

Auka gali būti pagal Jūsų išgales

VŠĮ „Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems“
Įmonės kodas: 303573887
A/s LT267300010142143000 (Swedbank)
A/s LT57 7044 0600 0805 8996 (SEB) 
PayPal: info@gerumoranka.eu 
Arba plaformoje kur Jus bus patogiai prisidėti:
https://gerumoranka.eu/paaukoti/
Pavedimo paskirtyje nurodykite:Ingridai iš akmenės raj.